Утас: 11 354038 (ресепшн) 8300 0011 (бүртгэл)

2011-2012 оны хичээлийн жилийн амжилтууд

 
2014/02/11
 

4а ангийн сурагчдын амжилт

  • Э.Анх-Эрдэнэ 2011 онд “Гёте” сургуулийн  нэрэмжит математикийн бага олимпиадын 1-р байр эзэлж, алтан медаль хүртлээ
  • Ц.Гэгээн-Өүлэн 2011-2012 оны хичээлийн жилийн Сургуулийн аварга шалгаруулах “Номын сайн нөхөр” уралдаанд 1-р байр эзэллээ

 

5а ангийн сурагчдын амжилт

  • Нарангэрэл 2010 онд “Бид ирээдүйн татвар төлөгчид” зургийн тэмцээнд 1-р байр эзэлж, алтан медаль
  • Тунгалаг 2011 онд СБД-ийн аварга шалгаруулах “Уран хөдөлгөөнт гимнастик”-ийн тэмцээний хосын төрөлд 1-р байр эзэлж, алтан медаль
  • Оргил “Гёте” сургуулийн  2011-2012 оны хичээлийн жилийн “Шилдэг сурагч” өргөмжлөл

 

5б ангийн сурагчдын амжилт

  • Б.Билгүүнбаатар    2009 онд  СБД-ийн аварга шалгаруулах математикийн “Стандарт” олимпиадад  1-р байр эзэлж, алтан медаль
  •  2010 онд  СБД-ийн аварга шалгаруулах математикийн “Стандарт” олимпиадад  1-р байр эзэлж, алтан медаль,
  •  2008 онд “Математик сонин”-ы нэрэмжит математикийн олимпиадад 2-р байр эзэлж, мөнгөн медаль,
  •  2007, 2008 онд  “Хүрэл уулзвар” бүсийн олимпиадад алт, мөнгөн медаль
  • Ц.Сувддарь  2011 онд “Хорин нэгдүгээр” дунд суруулийн нэрэмжит “Тест-21” түргэн бодолтын олимпиадад 1-р байр эзэлж, алтан медаль

 

7а ангийн сурагчдын амжилт

  • Б.Билгүүн  2010 онд “Гуравдугаар” сургуулийн нэрэмжит “Түргэн бодолт”-ын тэмцээнд 1-р байр эзэлж, алтан медаль,
  • 2011 онд СБД-ийн аварга шалгаруулах математикийн “Стандарт” олимпиадад  2-р байр эзэлж, мөнгөн медаль,
  • 2011 Улаанбаатар Хотын  “Стандарт математик”-ийн олимпиадад 5-р байр эзэллээ
  • Б.Бямбацэрэн 2006 онд “Гёте” сургуулийн нэрэмжит  “Монгол хэл”-ний олимпиадын 1-р байр эзэлж, алтан медаль,
  • 2008 онд   монгол хэлний улсын олимпиадын 2-ын даваанд 4-р байр эзэлж,
  • 2010 онд “Гёте” сургуулийн нэрэмжит матемтикийн олимпиадын 1-р байр эзэлж, алтан медаль,
  • 2011 онд СБД-ийн аварга шалгаруулах “Стандарт математик” олимпиадад 1-р байр эзэлж, алтан медаль,  
  • 2011 онд  Хотын “Стандарт математик” олимпиадад 2-р байр эзэллээ
  • М.Мөнхномин 2011 онд  Улсын математикийн олимпиадын 2-ын даваанд  мөнгөн медаль,
  • 2010  Улсын математикийн олимпиадын 2-ын даваанд тусгай байр эзэлсэн

 

8а ангийн сурагчдын амжилт

  • Билигт  2010-2011 оны хичээлийн жилийн  “Шилдэг сурагч” өргөмжлөл,
  • 2009 онд технологийн улсын олимпиадын 2-ын даваанд 3-р байр эзэлж,хүрэл медаль
  • У. Жижлхам 2011 онд сургуулийн “Уран уншлага”-ын тэмцээнд 2-р байр эзэлж, мөнгөн медаль,  
  • 2011 онд “Нийслэлийн татварын алба”-аас зохион байгуулсан зургийн уаралдаанд 2-р байр эзэлж

 

​9а ангийн сурагчдын амжилт

  • Ц. Номин 2011 онд “Дээлтэй монгол” өдөрлөгөөр зохион байгуулсан “АХА” тэмцээнд 2-р байр эзэлж,           
  • М. Хулан  2010 онд Шилдэг сурагчийн алтан медаль, 2013 онд БШУЯ-ны сайдын жуух бичиг хүртсэн,
  • 2010 оны “Монгол хэл”-ний улсын олимпиадын 2-ын даваанд 4-р байр эзэлсэн
 

» бусад мэдээ
 
 
© 2019 Гёте сургууль. All rights reserved. Бидэнтэй нэгдээрэй!